Özgür Özel'den şok iddialar. ''Bir takım hazırlıklar var''

18 izlenme 03 Mayıs 2023
Reklamlar
Özgür Özel'den şok iddialar: "Birtakım hazırlıklar var, derin ve kirli internet üzerinde sahte ses kayıtları üretilmesi. Devlet memuru ciddiyetinde olması gereken kişilerin dünyanın birtakım dark web insanlarıyla pazarlıklar yürüttüğü ihbarını aldık."


DARK WEB NEDİR
Dark Web veya Karanlık Ağ, internette arama motorlarıyla erişilemeyen bir bölgedir. Bu bölgedeki web siteleri, normal web sitelerinden farklı olarak, gizli IP adresleri kullanarak erişilebilir hale getirilir ve genellikle anonimlik sağlamak için tasarlanmış şifreleme teknolojileri kullanılır. 


  Karanlık Ağ veya Dark Web, genellikle anonimlik için kullanılan ve İnternet’teki geleneksel arama motorlarıyla erişilemeyen bir bölgedir. Bu bölgedeki web siteleri, normal web sitelerinden farklı olarak, gizli IP adresleri kullanarak erişilebilir hale getirilirler ve genellikle anonimlik ve mahremiyet sağlamak için tasarlanmış şifreleme teknolojileri kullanılır.  Karanlık ağda, yasa dışı faaliyetler, illegal ürün satışı, siyasi aktivizm, sansürü atlatma, anonim iletişim, ve diğer aktiviteler yer alabilir. Karanlık ağ, suç ve terörizm gibi kötü amaçlar için kullanıldığından, genellikle ülkeler tarafından yasaklanmıştır ve gizli faaliyetleri soruşturan yetkililer tarafından takip edilir. Ancak, yasal amaçlarla kullanılan Karanlık Ağ örnekleri de vardır, örneğin, gazetecilerin kaynak koruması veya baskıcı rejimlerdeki aktivistlerin anonim olarak iletişim kurması için kullanılır.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ADAYLIKTA ANLAŞTILAR İŞTE ALINAN KARAR! Bayram öncesi benzine sessiz sedasız ayarlama Adet sancısına sebep olan nedir? Adet sancısı nasıl geçer? Güneş tutulması bu burçları en çok etkiledi İşte o burçlar DE'TAY'LAR: